Böcek İlaclama Ceşitleri

Böcek İlaclama Ceşitleri

Yaşam alanlarında kemirgen, böcek ya da haşerelerle karşılaşmak mümkündür. Bunlarla bireysel ve teknik olmadan savaşmak mümkün değildir. Bu yüzden profesyonel hizmet veren, tümü Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ve ruhsatlı ilaçlarla çalışmalarını sürdüren ilaçlama şirketlerinden yardım alınması gerekmektedir. Kullanılan ilaçlar, insan ve evcil hayvan sağlığına zarar vermezler, ancak hedeflenen böcek, haşere ya da kemirgen türüne göre bazı farklılıklar barındırmaktadırlar. Bu yazımızda sizlere böcek ilaçlama çeşitlerinden bahsetmek istiyoruz.
Böcek ilaçlamasında kullanılan çeşitler temelde jel ilaçlama, kokulu ilaçlama ve kokusuz ilaçlama olarak üçe ayrılmaktadır. Jel ilaçlamada, böcek ilacı jel olarak uygulanır. İlacı besin olarak tüketen haşere, böcek yuvasına döner ve kısa bir süre sonra zehrin etkisi ile ölür. Yuvasında ölen böceği diğer böcekler de yerler ve böylece onlar da zehirlenirler. Bu sayede ortamdaki böcek ve haşere popülâsyonundan kurtulmak mümkün olmaktadır. Kokusuz olması, insan ve evcil hayvan sağlığına zarar vermemesi, ilaçlama öncesi ve sonrası belli bir ön hazırlığın gerekmemesi sistemin avantajlı yönlerindendir. Ayrıca böceğin yuvasında ölüp diğer böcekleri de zehirlemesi sebebiyle hızlıca sonuca ulaşmak mümkün olmaktadır. Sistem çevre dostu bir yöntemdir. Diğer bir böcek ilaçlama yöntemi de sıvı ilaçlama yöntemidir. Bu uygulamada sıvı püskürtülerek böceklerin yoğun olduğu alanlara ilaç uygulaması yapılır. Bu sistem yumurtlama ile üreyen böcek yumurtalarında bile etkili bir yöntem olmaktadır. Uygulama sırasında ortamdan uzaklaşılması ve bir süre havalandırılması gerekmektedir.
Böcek ilaçlama çeşitlerinden birisi olan kokusuz ilaçlamada kullanılan ilaçlar sıvıdır ve kokusuzdur. Uygulama püskürtme yöntemi ile yapılamaktadır. Sıvı ilaçlamadan farklı olarak uygulama sırasında ortamdan ayrılmaya ya da uygulama sonrasında havalandırma yapmaya gerek bulunmamaktadır. Firmamız tarafından uygulanan tüm yöntemler garantili ve güvenilir olmaktadır. En doğru ve etkili yöntemin seçimi konusunda deneyimli ekip üyelerimiz sizlere yardımcı olmaktadırlar. Farklı böcek ilaçlama çeşitleri arasından uygun çözümü uzman kadromuzun bilgili ve tecrübeli çalışanları sizin için belirleyip uygulayacaklardır. Bunun için bizlere çağrı merkezi telefonlarımızdan ulaşmanız yeterli olacaktır. Sizlere 7/24 büyük bir özveri ile hizmet vermekteyiz. Ekonomik fiyatlarımız ve kaliteli hizmetimizle sizin de vazgeçilmeziniz olacağız.


google-site-verification=N2lre92ZQKb0LrFtzRcspETv_6wGlBZMDCzd1ulyJ48
Böcek İlaclama Ceşitleri - Bursa İlaçlama, Bursa İlaçlama Firması, Bursa Böcek İlaçlama, Bursa Haşere İlaçlama, Böcek İlaçlama Fiyatları, Şirket Ofis İşyeri İlaçlama, Ev Konut İlaçlama, Apartman Bina İlaçlama, Bahçe İlaçlama
Sağlık Bakanlığı Onaylı Ürünlerimiz ile Profesyonel İlaçlama Servisi Bize Ulaşın. 7/24 Hızlı Çözümler. Deneyimli Uzman Kadro. Garantili Kesin Çözüm. Kaliteli Hizmet Anlayışı.
saglik-bakanligi-onayli-urunlerimiz-ile-profesyonel-ilaclama-servisi-bize-ulasin-7-24-hizli-cozumler-deneyimli-uzman-kadro-garantili-kesin-cozum-kaliteli-hizmet-anlayisi-