Sığınak İlaçlama

Sığınak İlaçlama

Böcekler ve kemirgenler apartman ve site yaşamında önemli bir sorun oluşturmaktadır. Özelliklede hamam böcekleri,fareler vb gibi haşere ve kemirgenler bu sorunun önde gelenini oluştururlar.

Evlerin özellikle de apartman ve sitelerin en önemli sorunları böcek ve kemirgenlerdir. Böcekler genellikle loş,nemli ve karanlık ortamları tercih ederler.Apartman ve sitelerin sığınakları,kalorifer daireleri, çatıları,bodrumları,merdiven boşlukları,havalandırmaları vb gibi yerleri böceklerin ve kemirgenlerin en çok görülebileceği yerlerdir. Apartman ve sitelerde sayılan bu gibi yerlerde bulunabilen böcek ve kemirgenlerin yaşadığımız mekanlara girmeleri oldukça yüksek bir olasılıktır.

Örneğin; Fareler,akrepler,pireler, sivri sinekler,karıncalar,tahta kurusu, örümcekler, kemirgenler daha çok bahçeli siteler için sorun oluşturur. Bu kemirgenler toprak içinde yuva yaptıkları için sürekli sulanan veya rutubetli olan bahçeler içerisinde yaşarlar. (Özellikle apartman ve sitelerin kalorifer daireleri,bodrum çatı gibi alanlarında yoğun olarak görülüler. )
Apartmanların havalandırma boşluklarına açılan pencereleri evlere girmek için kullanırlar. Böcekler ve kemirgenler yaşadığımız mekanların istenmeyen canlılarıdır. Bir çok hastalığın taşıyıcısı olan bu vektörler aynı zamanda kişiler üzerinde psikolojik etkilerin oluşmasına da neden olmaktadırlar.
Bursa  İlaçlama olarak Bursa ve tüm ilçelerinde garantili bi şekilde 7/24 sığınak,kalorifer dairesi ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

 

 


google-site-verification=N2lre92ZQKb0LrFtzRcspETv_6wGlBZMDCzd1ulyJ48
Sığınak İlaçlama - Bursa İlaçlama, Bursa İlaçlama Firması, Bursa Böcek İlaçlama, Bursa Haşere İlaçlama, Böcek İlaçlama Fiyatları, Şirket Ofis İşyeri İlaçlama, Ev Konut İlaçlama, Apartman Bina İlaçlama, Bahçe İlaçlama
Bursa Böcek İlaçlama Fare sıçan hamam böceği karınca kalorifer böceği karafatma kene yılan. Bursa Böcek İlaçlamada En Ekonomik Fiyatlar. Hamam Böceği İlaçlama. Bit İlaçlama. Örümcek İlaçlama.
siginak-ilaclama-bursa-ilaclama-bursa-ilaclama-firmasi-bursa-bocek-ilaclama-bursa-hasere-ilaclama-bocek-ilaclama-fiyatlari-sirket-ofis-isyeri-ilaclama-ev-konut-ilaclama-apartman-bina-ilaclama-bahce-ilaclama