CAM ve DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

CAM ve DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ

Cam ve dış cepheler binalarımızın dışarıya yansıyan görüntüsüdür diyebiliriz. İnsanlar nasıl ki temiz kıyafetler giyinmeye, giyimine önem veriyorsa binalarımızın da dış cephe ve camları için aynı şey geçerlidir.

Yağmur, rüzgar ve toz gibi dış etkenler zaman içinde cam yüzeylerde ve dış cephelerde bir katman oluşmasına neden olur. Oluşan bu katman cam ve dış cephelerin mat ve kirli bir görünüm almasına, göze kötü görünen bir yapı oluşmasına neden olur.

Cam ve dış cephe temizliğinde temizlenecek yüzeye ve yüksekliğe göre merdiven veya sepetli vinçler yardımı ile temizlik hizmeti sunmaktayız.

 

 


google-site-verification=N2lre92ZQKb0LrFtzRcspETv_6wGlBZMDCzd1ulyJ48
CAM ve DIŞ CEPHE TEMİZLİĞİ - Bursa İlaçlama, Bursa İlaçlama Firması, Bursa Böcek İlaçlama, Bursa Haşere İlaçlama, Böcek İlaçlama Fiyatları, Şirket Ofis İşyeri İlaçlama, Ev Konut İlaçlama, Apartman Bina İlaçlama, Bahçe İlaçlama
Cam ve dış cepheler binalarımızın iş yerlerimizin dışa yansıyan yüzleridir. Dış cephe ve camları örneklersek insan ve kıyafetleri ile benzerlik kurabiliriz.
cam-ve-dis-cepheler-binalarimizin-is-yerlerimizin-disa-yansiyan-yuzleridir-dis-cephe-ve-camlari-orneklersek-insan-ve-kiyafetleri-ile-benzerlik-kurabiliriz-