HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Yaşam ve üretim sahalarımızın hemen her noktasında karşılaştığımız bu canlılar ile böcek ilaçlama ve mücadeleye başlarken bilinmesi gereken ilk konu böceklerin davranış ve biyolojileridir. Arzu edilen başarı ancak bu canlılara ait özelliklerin mücadelenin yapılacağı sahanın tüm koşulları ile birlikte yorumlanması ile oluşturulacak haşere ilaçlama ve mücadele programının uzman personellerce yürütülmesi ile yakalanabilmektedir.

Eğer böcek ilaçlama programı gıda sanayinde bir noktada yürütülecek ise ,fiziksel ve mekanik mücadele yöntemleri öncelikli olarak kullanılmalıdır. Tür ve popülasyon tespitine yönelik mekanik ve yapışkanlı yakalama tuzaklarından istifade edilmelidir. Düzeltici ve önleyici faaliyetler kimyasal mücadele olmaksızın planlanmalı bu faaliyet ve önlemlerin yeterli kalmaması durumunda baş vurulacak kimyasal mücadelede çevre ve insan sağlığı riskleri göz önüne alınarak seçilecek preparatlar ile mücadele yapılmalıdır.

AMACIMIZ

    Kurumların haşere ilaçlama taleplerine uygun programlar geliştirmek
    Maksimum etki sağlamak amacıyla "entegre vektör mücadele" metodlarını kullanmak
    Güvenlik, çevresel etki, sağlık riskleri, etki/maliyet unsurlarıyla belirlenen başarıyı sağlamak
    Pahalı, pratikte uygulanamaz ve deneme amaçlı alternatiflerle zaman ve para kaybını önlemek
    Yan etkilerle risk oluşturmadan ve uygun maliyetle kontrol hizmetlerini sürekli olarak sağlamak


google-site-verification=N2lre92ZQKb0LrFtzRcspETv_6wGlBZMDCzd1ulyJ48
HAKKIMIZDA - Bursa İlaçlama, Bursa İlaçlama Firması, Bursa Böcek İlaçlama, Bursa Haşere İlaçlama, Böcek İlaçlama Fiyatları, Şirket Ofis İşyeri İlaçlama, Ev Konut İlaçlama, Apartman Bina İlaçlama, Bahçe İlaçlama
Tüm Bölgelere Garantili Hizmet Güvencesi. 10 Yıllık Tecrübe. Ücretsiz Keşif İmkani. Bakanlığından Onaylı ve tüm personel sertifikalıdır. Kurumsal %100 Çözüm. Ev İlaçlama.
bursa-ilaclama-bursa-ilaclama-firmasi-bursa-bocek-ilaclama-bursa-hasere-ilaclama-bocek-ilaclama-fiyatlari-sirket-ofis-isyeri-ilaclama-ev-konut-ilaclama-apartman-bina-ilaclama-bahce-ilaclama